Sarrow

Dilema – koupě hlodavce :D

Nemůžu se rozhodnout mezi osmákem a potkanem…

Jaké jsou vaše zkušenosti? :)
Doplňuji:
Moc vám oběma děkuju ;)
Potkan je pro mě teď jasná volba :)

Nejlepší odpověď
mojitek

no jasněže potkánky aspoň dva stejnýho pohlaví.Samotnýmu by bylo smutno
Doplňuji:
a zkušenosti s potkánky – jen ty nejlepší.Zadejte tady do vyhledávače,už tu bylo plno diskuzí na tohle téma

Další odpovědi
ladaadal

Mám taky zkušenosti s potkánky a jen ty nejlepší, jediný nešvar je, že se dožívají jen 2–3 let. S osmákem zkušenost nemám, tak nemohu srovnávat, jen chválit potkánky. A s tím duetem jednoho pohlaví je to pravda. V jednom jsou smutní a umírají dřív. A pozor, stalo se mi, že ve zverimexu nepoznala prodavačka, je-li to kluk nebo holka, tak si to zkontroluj sám, je to poznat na první pohled. V případě páru bys mohl mít těžkou hlavu z přemnožení.

anonym

No jasný, potkan, osmáka má kámoška, už třetího, ti, co měla dřív uhynuli, každý měl nějakou nemoc, takže potkan.