citonek009

Kde najdu seznam děl Jaroslava Seiferta bez komentářů?

Dobrý den, mám referát na Jaroslava Seiferta a nikde nemohu najít stránku, kde budou napsaná jen díla…Všude je to napsané i s různými informacemi navíc. Neznáte nějakou stránku, kde bude: díla:........ Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
fcoop

http://www.slov­nikceskelitera­tury.cz/showCon­tent.jsp?docId=1114

Dole v článku je bibliografie.

Další odpovědi
setapouch

A to je takový problém si těch pár slov navíc přečíst? Zvlášť, když z toho děláš referát, bys měla vítat každou informaci.

Takže bohužel, čistý seznam děl, bez jakékoli informace navíc, docela určitě nikde nebude.