Díky za každé nové ráno. Souhlasíte?

Nejlepší odpověď
pucipuci

Jj, čím jsem starší, tím to více platí.

Další odpovědi
fcoop

To tak bývá.........­......když začínáš vnímat tikot hodin.

zjentek

Nevím. Je sfiňárna, když neděláš VŮBEC nic, čím by sis moh ublížit a problém tě přesto stopuje a časem se do tebe vtělí a ty seš pak jeden velký problém, i když jsi čekal zašitý v bavlnce.
Takže na rozdíl od věčných hazardérů (kapitalisti) je to celé nefér vůči těm, kteří neudělaj ANI ŤUK (sockyalisti), že musí taky takto děkovat za něco, co vlatně vlastním přičiněním NIC NEKAZILI!

marci1

Určitě. Více bychom si měli vážit toho, že žijeme a život si v dobrém užívat. Hovoří o tom text písničky s tímto názvem, kterou nazpívali Hana a Petr Ulrychovi: 🙂

Díky za každé nové ráno
díky za naděj nových dnů
díky za to že v dálce mizí
tíseň špatných snů

Díky za každou novou píseň
díky za to co nadějí zní
díky za to co dávno ví se
že je krásné žít

Dík za všechno to dobré co nás potkalo
dík za všechno to zlé co se nám nestalo

Dík za všechno to dobré co nás potkalo
dík za všechno to zlé co se nám nestalo

Díky za každé nové ráno
díky za víru, dík za ideál
díky za cestu darovanou
kterou půjdem dál

Nuk nuk

Ano.

Lukyn0

Za předpokladu, že žiju spokojený život, ano… Ale třeba někdo kdo je po autonehodě ochrnutý nebo definitivně skončil na vozíku, tam tomu tak být nemusí…