marta52

díky připojení několika počítačů k wi-fi nám asi vznikla i domácí síť

bohužel se mi daří připojit jen dva počítače, jeden má systém windows 7 a druhý Vistu, při pokusech o připojení k dalším se objeví hlášení, abych zadala uživatelské jméno a heslo, které já bohužel neznám a an v nápovědě nemohu najít, jak to zjistit

Nejlepší odpověď
geoorg

Musíš na hlavním počítači u nějakého (administrátor­ského) uživatele vytvořit heslo pro přihlašování (stačí 1111). Pak jako uživatelské jméno zadáš jméno toho uživatel a toto heslo.