cancík

Jak získat zpět svou lásku?

Ahoj, poraďte prosím …cca před 3 roky sem se poznal s holkou zamiloval sem se do ní (moje 1. a největší láska ) po třech měsících jsme se rozešli páč jsme se moc nevídaly ( cca 1 za měsíc)tak sem to nějak překonal a žil sem si dál jenže jsme se po roce a kus znovu setkali a moje láska k ní se opět probudila už rok se pokouším opět jí nějak získat ale nedaří se mi ( největší problém vzdálenost) jsme stále v kontaktu píšeme si a ona je sama …???

Odpovědi
www

Tak za prvé,

1. a největší láska bez poznání dalších je s prominutím hloupost 😉
Za druhé, v tomto věku je vzdálenost pro oba téměř nepřekonatelným problémem a většinou to brzy skončí
Tedy závěrem: na tvém místě bych to vzdal a hledal novou partnerku. Neboj, ona se časem vyskytne!
Zkušenost

Braník

Ahoj,pokud je někdo zamilovanej,nekouká na nějaká pravidla či kodexy,
prstě jdeš jedním směrem,já to pochopil,
jen tu vzdálennost a lásku k ní,musíš opravdu vyřešit sám,přeju hodně štěstí.

led

Krátky dramatický útvar – príbeh lásky, bez konkrétnej otázky? To ani 3 otázniky nezachránia, pred upozornením, krátke zopakovanie školského učiva – čo je to otázka – neuškodí.
toto je asi: Rečnícka otázka (iné názvy: rétorická otázka, básnická otázka, deliberatívna otázka, rozvažovacia otázka)
„je otázka, ktorá aj napriek opytovacej intonácii obsahuje tvrdenie, záver myšlienky.
Ako poetický a rétorický prvok bola známa už v antike. Používala sa vo všetkých žánroch rečníckeho štýlu. Dnes je príznakom patetického štýlu. Na doplňovaciu rečnícku otázku začínajúcu sa opytovacím zámenom sa očakáva záporná odpoveď (Kto z vás je proti prírode? Nikto.), na zisťovaciu otázku obsahujúcu zápor (Či nechceme sa mať všetci lepšie? Áno.) kladná odpoveď. Na rečnícku otázku často nečakáme odpoveď, lebo vyplýva z textu.“
http://sk.wiki­pedia.org/wiki/Re%C4%8Dn­%C3%ADcka_ot%C3%A1­zka

Doplňuji:
K láske musia byť dvaja. Ak jeden z partnerov necíti lásku k druhému partnerovi, takáto neopätovaná jednostranná láska je smutná, môže viesť k nešťastiu oboch. Nasilu sa nedá získať. Možno dúfať, že až budete k sebe bližšie, táto platonická láska sa časom môže zmeniť v naozajstnú, ale na diaľku môže byť naďalej len priateľstvom oboch.