Dík,je to moc učenně.Mám zástrčku doma do el./ AC100–240V 50–60Hz a DC5V±0.20V,DC500mA ±30mA?Musí být stejná solár.nab

Nejlepší odpověď
Hlada

Můžete použít třeba tuto:
http://www.gme­.cz/cz/solarni-nabijecka-pro-mobilni-telefony-p751-488.html

Další odpovědi
tom004

K cigaretě je dodáván kablík,který má na jedné straně kulatý konektor,do kterého se zašroubuje cigareta.Na druhé straně je plochá zástrčka (USB).Na nabíječce,kterou zastrčíte do zásuvky,je zásuvka (USB),do které zastrčíte kablík od cigarety.Ještě v příslušenství bývá nabílečka do autozapalovače,se stejným USB konektorem.No,a na té solární musí být ten samý konektor.Potom to funguje.A samoz­řejmě lze cigaretu nabít zastrčením USB kablíku do USB počítače.