Travis

Digitálni vysílání

Prosím, co mám dělat, když jsem si koupil set top box a nenalezl mi žádné kanály. Asi budu v hluchém pásmu. Co s tím? Děkuju!

Odpovědi
Jikra

Málo informací!
Nepíšete jestli rodinný domek nebo činžák.
Individuální nebo společná anténa.
Stará nebo nová TV
Způsob propojení RF nebo scart.
Zkusit u sousedů nebo kamarádů.
Etc.

franku

Pokud jsi tam měl analog,tak tam musíš mít i digital.

Michal Kole

Dát anténu někam výš (stožár na střechu) nebo si pozvat technika s patřičným měřícím přístrojem, ale to už bude stát peníze.

Taky může být vadný settobox, špatný kabel, špatná anténa

emba5

Poptej se sousedů jak přijímají DVBT.Vůbec jsi nenapsal na jakou anténu se snažíš chytat nebo jestli to připojuješ k domovnímu rozvodu.Pro aktivní anténu je třeba pustit napájení

Radius

Nebo se obrať na nějakou místní firmu, která se zabývá montážema antén a satelitama a rozvodama, oni mají antény, zesilovače, měřící TV a zajdou k tobě, a prohlédnou ti to, kde je problém, poradí co vyměnit a nebo ti to opraví a naladí. Mají zkušenosti, co kde hraje a co nabídnout – živí se tím (montážema antén a rozvodů).