Digitální příjem televize

Které bezplatné programy lze chytit na tv po digitalizaci.Když budem příjimat signál digitálně.jako například Prima Cool,Barandov a které ještě,

Nejlepší odpověď
Jikra

Vše o digitálním pozemním i satelitním vysílání najdeš na této adrese.

Zdroj: http://www.pa­rabola.cz/

Další odpovědi
Michal Kole

ČT1,ČT2,ČT24,ČT 4 Sport,
Nova, Nova Cinema,
Prima, Prima Cool, Prima Love,
Barandov

mosoj

Multiplex 1 – veřejnoprávní stanice
Čt 1
Čt 2
Čt 24
Čt 4

Multiplex 2 – soukromé stanice

Nova
Nova cinema
Prima
Prima love
Prima cool
Barandov TV

Každý multiplex se vysílá na jiném kanále a může se stát že i z různých vysílačů.

Multiplex 3 snad jenom omezeně v Praze a Ostravě. Co se tam v současné době je nevím.
Myslím že se tam pokusně dává nebo dávalo vysílání Novy v HD.