Ondra15

Digitální kompas u HTC desire C. Proč se mi kompas na mobilu netočí?

Zdravím. Potřeboval bych poradit ohledně digitálního kompasu. Vlastním mobil HTC desire C s androidem 4. Podle parametrů by tento mobil měl vlastnit digitální kompas. Rozhodl jsem se začít s geocatchingem jenže kompas se mi na mobilu netočí. Zkoušel jsem stahovat i samotnou aplikaci kompas a mám stejný problém. GPS mi v pohodě ukazuje polohu, ale kompas prostě nejde. Nevíte v čem by mohla být chyba? A jak přinutit kompas aby se točil? :D Díky moc

Odpovědi
Dochy

Možná se mýlím, ale skoro to vypadá, že tam kompas není. Na mobilmanii má otazník,na HTC.CZ kompas ve specifikaci nemaj.

Funna

na GC je kompas v telefonu docela na prd, přece nepůjdeš rovnou „za šipkou“…stačí ti mapa, ze které víš, kde je na mapě keš a jak je daleko…v životě jsem nepoužila při hledání kompas…