Marenka

Digi tv. jde jen obraz a ne zvuk

Máme Digi tv duální a na druhé televizi jde jen obraz,ale ne zvuk.Může být chyba v televizi/je staršího data/ nebo v něčem jiném?Na druhím přístroji funguje vše tak jak má.Děkuji

Odpovědi
mosoj

Klasická otázka ! Televize staršího data. Co to je ? 5 – 10 – 15 let ?

Podívejte se do menu televize zda nepovoluje nastavení normy zvuku. Pokud ano zkuste přepnout.

verka

Bezplatně zavolejte na jejich linku a oni vás buď budou navigovat co s tím nebo objednají technika.
Momentálně ale digi ruším.