Dietářky, zapisujete si jídlo co jste snědly?

Četla jsem o tomto způsobu na internetu, mamka když hubla, tak si taky psala ze začátku co snědla. Já se ptám, má to nějaký účinek? Zapisujete si to vy? Kam si to zapisujete a jakým způsobem? Klidně uveďte příklady. Mamka to měla takto:
Snídaně....
Svačina....
Oběd....
Svačina....
Večeře....
A potom kolik vypila, co dělala za sport a jestli zhřešila :)

Odpovědi:

Zlatý

Já si nezapisuji ani to, co mám nakoupit do špajzu, natož to, co jsem odtamtud snědla...:-)
Ale je to jedna z metod, která člověku pomůže uvědomit si základní věc - kolik toho vlastně za den snědl. Někdo zjistí, že se fakt láduje až moc (také v kolik přesně hřeší nejvíc), jiný naopak přijde na to, že své tělo nezásobuje dostatečně. Tyhle zápisky jsou dobré hlavně pro toho, který se chystá jít se někam poradit s jídelníčkem. Jakmile to má černé na bílém, je to daleko přehlednější, než když vzpomíná na poslední "přežíračku":-)

Bronzový

ano,zapisuji si,o jsem snedla.ale jen proto,abych vedela,co mam mit druhy den k obedu.jsem totiz cely tyden shopna jist stereotypne jedno jidlo.takhle si reknu-ahááá,jeste jsem nemela tento tyden rybuu,a i kdyz na ni chut nemam,druhy den si ji dam.zapisovani mi pomaha udrzovat rozmanitost jidelnicku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.