Andri

Diabetik typu 1 a domaci pekarna na chleba?? Nema stim nekdo zkusenost prosim?? Chtela bych si pect vlastni chleb;)diky

Diabetik a domaci chleb

Nejlepší odpověď
da ny

Otázkou je, zda se to na ty 2 – 3 půlkrajíčky chleba denně vyplatí?
Uchovávat nakrájené v mrazáku…, tedy pokud ho zbaští rodina, tak fajn ;).
Jakou bude mít chléb hodnotu, kalorickou, škrobové jednotky atp.?
http://medicin­man.cz/?p=meto­dy/chlebove-jednotky

Další odpovědi
beer

Pečení chleba z předem zvolených surovin má svůj význam, ale nevím.. diabetes I znamená inzulinové dávky, mnohem přísnější stravovací režim proti diabetu II – raději se poraď se svým diabetologem, určitě ti poví více.