Džanička

Dezinfekce…

…na dřevěná kuchyňská prkénka.Kde se dá koupit a jak se jmenuje.Díky

Nejlepší odpověď
rynek878

toto by se Vám mohlo hodit:

Zdroj: http://wico.web­node.cz/udrzba-kuchynskeho-prkenka/

Další odpovědi
kropitko

Tak pokud by jste nechtěla použít klasický babičkovský recept na čištění,jak zmiňují ostatní,tak jsem Vám něco našla,ale neznám a nepoužívám.....jde o DEZISAN,dá se použít na celkovou dezinfekci celé kuchyně…

Dá se objednat třeba zde:

http://www.na­kupaprodej.cz/na­kupaprodej-cz/eshop/16-1-Antibakterialni-pripravky/102-3-Dezinfekce-kuchyne

martina1

To nevím,ale my čistíme prkénka vrstvou soli a octem.

kočíčí

Ahojky určitě jak píše Martina,nejlepší je sůl a ocet,žádné chemikalie,jsem prodavačka masa a nic jiného není lepší.

panenka

Mě moje Babička poradila,že dřevěná kuchynská prkýnka budu mít čisté když je po obvyklem vydrhnutí přetřu rozpůleným citronem a pak opláchnu.

BENYTA

Celé své dětství jsme dostávali jako největší pochoutku hovězí maso do polévky /tedy už z vývaru/,sebrané z toho dřevěného prkýnka…
Dnes by se mi obrátil žaludek naruby…
Používám malá plastová prkénka,která se vejdou do mikrovlnky,ocet,sůl,ci­tron rozhodně bakterie zničí,mikrovlnka rychleji a efektivměji/bez práce/.

ReHu

Já také používám ocet a sůl.
Jednou o tom mluvil Vodochodský v nějakém pořadu a dělal to stejně, tak to snad ošetřujujeme správně 🙂.

FOG

Pouzivam mycku nadobi,i kdyz se mi to moje oblibene prkenko po nekolika letech rozpadlo a musel jsem si koupit nove,bohuzel jiz jsem nenasel v obchode takove,na jake jsem byl zvykly.

Drahuška999

Zdravím, i my jsme docela dost nedávno řešili jaká ta dezinfekce je vlastně ta nejúčinnější a nakonec nám vyšlo, že nejlepší je dezinfikace ozonem z těchto stránek zde – https://www.o­zonovani.cz/ … Je možné, že to dělají ještě jiné, ale my jsme narazili pouze na tuto, takže jen tuto mohu doporučit 🙂 Mějte se hezky a přeji krásný zbytek dne.