dežaví či realita?

probudil sem, vzpomněl sem si na docela bláznivý sem a také sem si vzpomněl, že před pár měsíci se mi párkrát zdál ten samí sen s tím, že jedno rozhodnutí sem udělal jiné.

Je možné, aby se mi zdály naprosto totožné sny? A je možné, abych si na ně vzpomněl po pár měsících či letech, nebo to je jen dežaví?

Nejlepší odpověď
Drap

Může se to stát

Další odpovědi
chudst

Samozrejme ze je to mozne, doted si pamatuju obcasne chvilky z jednoho snu, ktery se mi obcas zdava.

Terryle

Stát se to klidně může. Sny vycházej z podvědomí a pokud tam máš dlouhodobě něco, co si mozek přebírá pokaždé stejným způsobem, jsou z toho stejný nebo hodně podobný sny.

MrGandy

Taky si „myslím“. že se mi to stává. Ale vědci o snech zatím nic neví, takže to může být něco s tím spojené…