Angela2713

Děvčata, nemáte někdo zkušenost se silikonovou podprsenkou? Drží dobře? Děkuji.

Nejlepší odpověď
venkovan

A co kluci. Ti nemohou své zkušenosti předat?

Další odpovědi
NinaAngels

Silikonová podprsenka je super. Drží dobře, jen je potřeba dodržet to, že si před použitím umyjete prsa jemným mýdlem a vlažnou vodou a asi na 15 minut před použitím položíte silikonovou podprsenku na topení, aby se mírně zahřála. Potom bude držet perfektně. Já osobně na silikonovou podprsenku nedám dopustit, skvěle drží prsa, kopíruje jejich tvar a dá se nosit i když se chystáte třeba hodně tančit a dovádět, zaručeně se ani nehne ;)

hanulka11

mrkněte zde na zkušenosti

http://www.baby-cafe.cz/modules­.php?name=Forum­s&file=viewto­pic&t=31798

Mucillinka

Koupila jsem si silikonou podprsenku a hned jí vyzkoušela..Měla jsem jí na sobě několik hodin a už jsem se nemohla dočkat, až to sundám!!!! Bylo mi to na prsou dost nepříjemný, přišlo mi, že se pořád odlepuje a sundavání taky nic moc..Není nad normální podprsenku!! Ale to je asi o tom, co je komu jak příjemný, já osobně už to nechci ani vidět :D :D