tatanka

Děvčata a dámy, potřebuji sehnat v Praze či okolí pěkná trička a následně další oblečení pro mojí ženu českých tvarů Dík

Odpovědi
hanulka11

H&M, Mark & Spencer- mají za dobré ceny a slušný výběr

venkovan

Je otázka kolik do toho nákupu vložit. Potom už jen si vybrat. Od tržnice v Holešovicích, či v Písnici přes markety až po normální obchody s textilem.
Proluftoval bych internet.

pusinka50

Pro nás ženy českých „Venušiných“ tvarů preferuji C&A, je v každém Obchodním velkém centru, OC Smíchov, OC Chodov, OC Flora apod., ceny slušné a zlevněné sezónní zboží, halenky a trika do 300–400 Kč.