miky1999

Dětská vojenská škola

Nevíte jestli skutečně existují nějaké Dětské vojenské školy? (Nemám na mysli nějaké „army“ letní tábory)
Nebo je to jen ve filmech?
Dík :)

Nejlepší odpověď
mosoj

Na Vojenskou školu Jana Žižky v Moravské Třebové se kdysi přijímaly děti od 10 let. Skončilo to v roce 1958. Pak se přijímaly již jenom děti které ukončily povinnou školní docházku 13– 14 let . I tak si nepřej vidět jak to tam ty první noci vypadalo !!! Většina jich brečela.

Další odpovědi
huxa

co vím, tak asi dva spolužáci šli na střední-vojenskou školu a nestěžují si