helena5

Na koho se obratit se stavbou dětského hřiště, aby bylo bezpečné a kvalitní??

Známá mi navrhla abychom na zahrade udělali menší dětské hřiště pro děcka a pro jejich kamarády. Nepřijde mi to jako špatný nápad, ale na koho se obrátit aby bylo hřiště kvalitní a bezpečné, kolik to stojí?

Nejlepší odpověď
Drap

Zadej si do vyhledavače „dětská hřoště“ a najdeš spoustu výrobců. Při troše šikovnosti lze vše vyrobit svépomocí a podstatně levněji.

Další odpovědi
marci1

Záleží na tom, kolik peněz chcete investovat. Zajímavý článek o dětských hřištích : http://www.pic­colino.cz/aktu­alita.php?id=22201

Bob2

záleží od toho co tam všechno chceš, sousedé si dali něco takového udělat na zahradu, mají v tom skluzavku, prolézačku a domek, vypadá to docela dobře. Dali za to něco kolem 9tis a nechávali si to udělat u firmy jungle-gym, na kterých našli nejvíce pozitivních recenzí. Nebo hledat na googlu.

jiri66

s kamarádem jsme udělali velký domek svépomocně a pak jsme dokoupili úchyty na lezeckou stěny, skluzavku, nějaké lana, houpačku, pak jsme byli zase v Tachlovicích u toho jungle-gymu co Bob vzpomíná. Mají tak velký výběr, rozumné ceny, dá se to tam vyzkoušet, mají i nějaké slevy.

zloba987

My koupili hřiště hotové na junglegym.cz a i nám ho nainstalovali na zahradu!

faap

Taky jsme tam koupili toto https://www.jungle-gym.cz/Detska-hriste/Detske-hriste-Jungle-Tower-kompletni-sestava-vcetne-skluzavky a máme ho už několik let, super!

zloba987

My máme úplně to stejné, super cena a super funkčnost!

helena5

děkuji za reakce, už jsme byli rozhodnutý jak to uděláme a nakonec jsme zase změnili plány, neboť se nám ohromně zalíbil modul lodi, který se přistaví k domku, takže jdeme do toho a budeme mít pirátskou loď :) Objednáme si díly a budeme si to stavět sami.

LaraCroft

nám se podařilo koupit od nich za dobrou cenu skluzavku, domčak jsme udělali sami. Zatím nám to tak stačí, časem možná něco přidáme. Skluzavku jsme objednávali z netu, přišlo to za tři dny, složili nám to na dvoře. Donáška na jedničku.

stefan0

tak hodne štestí při stavění a hlavně to nestavte naopak: P: D

helena5

včera nám to dovezli a dnes se do toho pustíme.Keď nezapomenu, zkusím tu dát pak fotky, když to bude hotové.

helena5

tak já to dělat určitě nebudu: D to by asi nedopadlo nejšťastnější, ne že bych byla neschopná, ale ani nevím od koho bych koupila třeba dřevo … ale děkuji za reakce. nastuduji si článek, i stránky co tu hodili kluci a uvidím co se z toho nakonec vyklube :)

stefan0

hlavně vybírej tak aby ta firma měla i nějaké certifikáty bezpečnosti a podobně, za levně se dá toho sehnat až až jen jestli to bude i kvalitní i bezpečné. U dětí se vyplatí raději připlatit za kvalitu ale budeš vědět že se to pod nimi nerozsype pokud si to tedy nebudete dělat sami.

helena5

Drap to máš sice pravdu, firem je mnoho ale kterou si vybrat? To je ten problém, nějaká firma může být začínající, a podobně, hlavně nemám ráda, když má firma na své stránce recenze .. proto hledám i jinde, na různých diskusích.

jiri66

ještě je možnost koupit si řezivo a postavit si to podle návodu doma. Dřevo je v rozměrech jaké jsou potřebné již připraveny a podle návodu se to jen složí, přibije nebo přilepí, doplní se věci, které chcete, jako úchytky, dvířka a podobně.

Bob2

podle mých informací jungle-gym funguje úspěšně již několik let a má na rôznch diskusích dobře ohlasy.

táňa3

to funguje, před rokem i něco jsme u nich kupovali. Kvalita velmi dobrá, dostali jsme i nějakou slevu a hlavně děcka se těší a využívají hřiště naplno a to je podstatné, o volný čas je postaráno.