Kai

Detox po Vánocích

Budete nějak detoxikovat váš organismus a jak? :)

Nejlepší odpověď
arygnoc

niet dôvod.

Další odpovědi
marci1

Nebudu. Jedla jsem i jídla, která běžně nejím, ale v rozumné míře. 🙂

Hamon

Nebudu, z vánoc jako takových je mi dostatečně na blití.

Araxis

Proč jsou vánoce považovány za dny obžerství?to jako jiné dny v roce hladovíme?Ja jsem například před třemi nedělema měla husu se zelím se špekem a k večeři chlebíčky a nijak mi to neuškodilo.
Jestli chcete detox tak hodně vlakniny,to napraví i mrtvého.
A JAK SE ŘÍKÁ-ČÍM SE SKAZÍŠ TÍM SE TAKY NAPRAV-TAKŽE JÍME A ŽIJEME DÁL.
Doplňuji:
oprava:zkazíš.

XenieRo

Na pročištění těla? Rozhodně doporučím https://www.sim­plebiotix.cz/! Vynikající český doplněk stravy! Já ho beru a super. Cítím se bezvadně. Žádné nadýmá, žádný stres, únava, nic…

tyna.ryglova

Já se detoxikuju každé jaro a Vánoce v tom nehrají žádnou roli. Za celý rok je tělo zanesené a je dobré ho jednou za rok vyčistit. Já používám nápoj z kombuchy http://www.ma­gukombucha.cz/#next , který mi vyhovuje. Už jsem si na to zvykla a je to takový můj jarní rituál.

Bettka66

Dobrý den, tak je zase po vánocích, tak bych chtěla obnovit tuto diskuzi, protože mě to také zajímá. Máte někdo osvědčené recepty na pročistění těla? Přemýšlím nad koupí odštavnovače, asi je to na to dobré ho mít, že?