schisandra

Co říkáte na to, že děti v základních školách nevěří na život před internetem?

Copak říkáte na tohle: Děti v základních školách nevěří v život před internetem. Zajímá mne to hlavně u těch, kdo tady na fóru tráví každou volnou chvilku a komentují úplně všechno, na všechno mají radu a neváhají tomu věnovat celé dlouhé hodiny, jen aby vypotili nějakou dobře bodovanou odpověď, nebo otázku. Je toto vlastně zábava, nebo nějaká náhražka skutečného života? Někdy to tady vypadá na těžkou formu závislosti, nechť se ráčí neurazit ti, jichž se to dotklo. Prostě mě zajímá ta jejich motivace. A je veselé znát vás v reálném životě a tady vidět, jaké si navlékáte převleky. Všem, kdo jsou ochotni bez útoku upřímně odpovědět děkuji za hlas do mého průzkumu vašich duší.

Původní neotázka
Děti v základních školách nevěří na život před internetem.

Nejlepší odpověď
Drap

Neni na tom nic nezvyklého. Moje děti pět pětatřiceti léty nechtěli věřit zase tomu, že jsme vyrůstali v dětství bez televize .

Další odpovědi
Kepler

Tvůj pohled na uživatele tohoto webu je příliš jednostranný. Jistěže závisláci mezi námi jsou, ale určitě se nejedná o nějakou výraznou většinu. Mně osobně tahle stránka vyloženě baví a rád přispěju radou, pokud na to mám. Kromě toho využívám net hlavně pro sebevzdělávání a pomáhá mi být v kontaktu s děním ve světě. Možná by ses měla zamyslet se nad sebou sama a nezkoumat cizí duše.

Quimby

Já zde odpovídám na otázky ostatních a snažím se jim pomoci, neřekl bych, že dělám něco špatného. A když tu trávím více času tak jen dobře, ne? Kvůli bodům to rozhodně nedělám a mám i svůj skutečný život, nevím proč by se to mělo vylučovat.
Také by mě zajímalo jak víš, že se známe v reálném životě? Nechápu smysl této otázky, uvedeš nepravdivé předpoklady na základě kterých kritizuješ, proč?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zavislost-na-odpovedich

Aha, tak ta otázka nebyla mířena přímo na nás, že?

ten který je

No,a nyní k věci.Na co se vlastně ptáš?

schisandra

Quimby – nemusíš se cítit, že na Tebe útočím, nebo Tě kritizuji. Každopádně reakcí jsi mi odpověděl a za to děkuji. A v reálu Tě fakt neznám, takže klid.

Quimby

No, mě to jako kritika vyznělo, ale dobrá. Tak proč to píšeš? viz." A je veselé znát vás v reálném životě a tady vidět, jaké si navlékáte převleky."
Ale jak sem psal v doplnění, asi není otázka míněna na všechny ikdyž to tak z popisu vypadá.

schisandra

ten který je – přesně toto jsem měla na mysli 🙂

ten který je

To o něčem vypovídá.Možná přijde doba,kdy děti nebudou věřit že existovala nějaká elektrická energie,počítače nebo technika.Doufám že se toho nedožiju…