bolak

Děti v Lize Mistrů

Neví někdo co jsou zač ty děti v úvodu ligy mistrů, jak se s hráči při nástupu na hřiště drží za ruce? To jsou jejich vlastní děti, nějaký mladší hráči nebo si každej tým kterej se dostane do Champions Ligue musí chovat v kleci vlastní předškoláky?

Odpovědi
Alesh

Většinou to je dorost domácího týmu.
Třeba když přijede Barsa na Viktorku, tak oba týmy půjdou za ruce s malejma Viktorčatama nebo jak se to řekne? 😉

greycell

ano, a když Barcelona přijede možná někdy do FK Rumburk, povedou všichni za ruce malé Rumburaky.