Drap

Děti se už probírali, ale jaké vhodné jméno a podle čeho vybrat pro psa ?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Existují psí kalendáře nebo jsou na internetu seznamy (dokonce třeba i pro morčata) =) Hlavně musí být krátké a zvučné … na sídlišti máme takové kuriozity, že nám tu běhá třeba fidorka, rohlík atak =D
Doplňuji:
No arygnoc … přece nemůžeš být naštvaný na „celý svět“ … chápu, že to bylo asi dost hrozný, ale takle zatratit všechno, co se týká psů? =(
Spíš bych byla naštvaná na toho majitele! A né na psy…

Další odpovědi
dědapetr

Pes by měl dostat jméno které odpovídá rase a velikosti.Příklad z mého okolí,mají dogu a volají na ni Puňťo.Tak to je katastrofa.

DDarent

TŘEBA ABY SE zkládalo ze jmen dětí- PEpa, ANDREa, a je z toho peandre

arygnoc

žádné, protože do města bych si psa nepořídil. nepatří tam.

Jakto, že ti psi tam pobíhaj?
Podle zákona mají být na vodítku a mít náhubek.
Kdo po nich odklízí?

Berušinka:
No ten pes si sám náhubek ani vodítko nedá, ba ani po sobě neuklidí. Proto jsem proti psům ve městě (bytě), protože lidi (majitele psů – opět, nezatracjte mě, neříkám že VŠICHNI, ale 99 ze sta) jsou arogantní.