Bronzový

Děti a sex?!

Proč teenageři myslí v jednom kuse na soulož? Co je k tomu nutí, proč jsou pořád "nadržení", jsou to hormony? Upřeďnostujete sex se zajíčky, nebo jak se tomu říká?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Za tím, že většina teenagerů myslí často na sex/soulož, stojí hormony. Děti dospívají a napadají je i různé myšlenky spojené se sexem. Za vysílání hormonů stojí mozek. V určitém věku (většinou od 13 let) vyšle mozek do těla signál, že dítě dospívá a v hlavě se "probudí" hormony. A už to jede. Když jdu kolem naší školy, slyším takové sprosté věci spojené se sexem, že kdybych já v jejich věku toto někdy před školou vykřikovala dostala bych, jak já říkám, bombu, že by se ze mě místo machra stal pidimužík. Ale opravdu. Hormony nestojí jen za sexem a myšlenkami s ním spojenými, ale i za chováním, u holek menstruací apod. Zkrátka, začíná to s nimi v tomto věku pořádně škubat a rodiče mají co dělat aby své "dítka" udrželi na uzdě. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Nevím co je to v jednom kuse, ale podle nějakého statistického průzkumu na to dospělí myslí každých 5 minut a není mezi ženami a muži velikého rozdílu.
Je mi 64 let a když vidím pěknou ženskou tak na to myslím též.

Celý svět se točí jenom kolem ....
a bůh ví na čem nestojí.

Zlatý

Děkuji, že i ve svých 41 letech jsem stále teenager. To potěší.
To mosoj: zdá se mi, že doba 5 minut je nějaká dlouhá. A nemyslím že to platí jen u mě.

Stříbrný

Jedním z důvodů jsou Vámi zmíněné hormóny. V pubertě člověk dospívá především tělesně, z dítěte se v tom věku stává plodný, reprodukce schopný jedinec. Nikoliv po mentální stránce, to trvá poněkud déle, ale fyzicky se tomu tak děje. K tomu patří i ohromná spousta hormonálních změn, z nichž mnohé souvisí právě s pohlavním vyspíváním.Přichází s tím i ty myšlenky na sex, které ale pak má i dospělý.
Rozdíl je v tom, že normální, zdravý a slušný dospělý člověk, už se umí ovládat, takže ty své erotické sny tolik neventiluje, jako skoroještědítě, které neví, co se s ním děje.

Druhý důvod je sexuální revoluce, všude kolem. Narozdíl od nás a našich předků, vidí dnešní dospívající děti sex všude kolem sebe. Sex se kolem nich prezentuje jako něco téměř povinného a to ještě víc podporuje jejich pudové myšlení.

Ke třetí otázce - mě osobně nikdy nic takového nelákalo, takže neupřednostňuji.

Bronzový

Nevím, kolik vám je, ale pochybuju, že jste byl jiný :)
Já ve svých 14 prováděla "psí kusy", ale samotný soulože jsem se bála z prozaických důvodů. To jsem si nechala až na dobu kolem 17 let a pro toho "pravýho".

Ovšem jak se budu chovat za pár let u svých holek.....Já jen doufám, že budou rozumnější :D
(asi jako doufali naši rodiče).

Pokročilý

Podle mě je to kvůli tomu že je to v jejich věku jaksi "nepřístupné"

Bronzový

Když si jen vzpomenu co jsme toho jako pubertˇačky na intru kolem sexu nakecali.Teoreticky jsme toho zvládali opravdu hodně a hlavně pořád.Dneska už nekecám a radši konám.Ale už to bohužel není tak často.

Pokročilý

jako mladší jsem upřednostňovala veverky

Stříbrný

Je to dáno vývojem ,v době kolem 13 let je to někdy "hlavní" myšlenka.
Mám rád vyzrálé partnerky.

Zdroj: život

Pokročilý

Tan kdo jako první udělá výkon je machr,in.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.