Děti a mládeži, jak se těšíte do školy?

Na co konkrétně se těšíte a na co vůbec ? Např. jak zase budete dělat bordel o přestávkách.

Na jaký předmět se těšíte a na jaký vůbec?

Nejlepší odpověď
Drap

Mně už do školy nikam nechtějí , nikdy jsem se asi do školy netěšil, ale dnes by mě snad vše připadalo pěkné a příjemné.....­......Že bych zkusil nějakou univerzitu třetího věku ??

Další odpovědi
lexx

Tahle otázka…to je dráždění hada bosou nohou, jsem již na školu starý, chodil jsem tam 18 let…jo leda za školníka nebo údržbáře možná by mě někde vzali, co říkáte ?