Janule9

Detektor kovu Garrett AT Pro, máte zkušenosti se změnou cívky?

chtěla bych přesedlat z cívky Nel Storm pro Garrett AT Pro 36×33 cm na cívku Nel Big pro Garrett AT Pro 45×38 cm
Máte někdo s touto cívkou zkušenosti? A jaký je rozdíl v hloubkovém dosahu o proti Nel Storm?

Odpovědi
Agneta

Garrett AT Pro je už střední třída, ale dobrý jen na hobby, na opravdové hledání je nedostatečný. Ta NelBig cívka ti malinko zvýší hloubku, o 20 až 30 %, to je všechno, ale zase menší předměty bude hůř rozeznávat, než ta 36×33cm. Takže za tebou bude muset ještě někdo chodit, a nebo ty místa budeš muset druhý den přehledávat s menší cívkou…:D