HarpPlayer

Detekce duplicit ve Wordu ?

  1. Lze prosím ve Wordovských textech nějak detekovat duplicitní pasáže? Detekci opakovaných slov lze zapnout v Kontrole pravopisu – ale detekce stejných vět – či odstavců – každý na jiném místě textu???
  2. Geniálně funguje např. Sloučení dokumentů – ale existuje též možnost ve dvou či více dokumentech najít shodné pasáže? (Např. proti opisování v diplomkách.)

Děkuji za tipy…

Odpovědi
vitorek

Zkuste CTRL + F a hledejte podobne useky textu

HarpPlayer

Já mluvím o tom, zda to umí samo vyhledávat stejné pasáže.
Např. když se stejný odstavec či věta v dokumentu objeví dvakrát.

Při SPOJOVÁNÍ DOKUMENTŮ to funguje FANTASTICKY…