verunka483

detail spojení v idos

když si na idos.cz najdu nějaké vlakové spojení, které je třeba za týden, a odkaz na dané spojení někam uložím, už se na to pak nemůžu dostat.. co mám dělat? ten den to ještě šlo otevřít, pak už ne.. musím to snad hledat celé znovu?

Nejlepší odpověď
badisko

pokud je to spoj kterym jezdis porad tak staci otevrit idos …a u tve trasy se ti ukaze ikona pdf…tak tu jen ulozis a udelas si pokud nejses lina svuj domaci rad …podotykam ze je to ..asi ponekud komplikovane …nicmene nemusis porad otevirat idos a otevres pouze pdf dokument…nebo staci si idos ..domaci stranu ulozit do zalozkove listy …a mas to …pokud necistis neustale pc a prohlizec tak se ti bude vyplnovani ..vyplnovat na par kliknuti…
Doplňuji:
pokud je to za tyden a vys asi kdy pojedes …tak ti dokument pdf poslouzi dobre ..