Ella2

Ve kterém kamenném ochodě nebo eshopu koupit moderní/designový nábytek?

Máte tip prosím?

Odpovědi
gecco

Architekt???
😉

Broukk

Zkusit google??? :)))

MarkettB

Zkus www.designoutlet.cz .. nic lepšího mě nenapadá

AAmila

Zkuste pohledat nějakého vyškoleného interiéristu.
Jeden našim dělal schody. Sám je navrhl i zhotovil.
:)

Michaela926

Každý si asi pod pojmem moderní nábytek představí své. My jsme nábytek kupovali v Uherském Ostrohu, mrknite na www.nabytekstorm.cz. Nevím, jak teď, ale když jsme tam nábytek kupovali, tak jsme si měli z čeho vybírat, třeba se vám nějaký kousek bude líbit :)

elissa

Ahoj Ello doporučila bych ti stranky designoutlet.cz, kde mají krasny věci do celého bytu a doplňky taky ;)