Děsí vás nápad čt za tyhle nové poplatky?

Mě to připadá už jako za krále klacka,aby tahali z nás všech prachy i za pc.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/371439-ceska-televize-chce-poplatek-i-za-pocitace-mobily-a-tablety.html

Nejlepší odpověď
Agneta

Poplatky? Tak to ještě není všechno…Německo se teď brání EU, která mu vytýká, že chce zavézt zpoplatnění dálnic, tím, že se o nějaké zvýhodnění něm. automobilistů nemůže jednat (EU-argument: že jim to odečte ze silniční daně)…což znamená, že toho česká vláda může využít,
a zavést silniční daň z motorových vozidel…
Poplatků bude přibývat, a práce ubývat – kam to spějeme?
Doplňuji:
A už mi je jasná i výše toho nového „mediálního poplatku“ pro domácnost: 270,–Kč měsíčně.

Další odpovědi
redy

Ty brďo, než sem to sesmolila. už je to tady.
Ale odpovím, seře, ale nevadí, nechci mít vředy kvůli TV.

briketka10

vždyť už platím poplatek správci
ne 3 kila měsíčně to se zblázním
z důchodu co by ještě chtěli k… ?
Doplňuji:
za tu televizi a rozhlas taky platím leta v Sipu !

lexx

kdo chce moc zpravidla dostane méně
Doplňuji:
že prej nějakej „kapitalismus“ ? ten u nás není a nikdy nebude, jenom vydírání, tunelování, ožebračování, zkrátka: cesta do pekel nebo do Řecka, chcete-li

mosoj

Kdo z vás chce dělat zadarmo ? Je snadné něco jiného kázat a něco jiného dělat. To ke kapitalismu patří a jak vím, všichni až na pár jedinců jste jeho zastánci a to bez výhrad. Vždyť můžete cestovat tak " vo co go" ?

Agneta

270 až 300,–
a váš odhad?