Saky

deset důvodů proč tě nenávidím …

Dobrý den,chtěla bych se vás zeptat kde se můžu podívat v češtině a nejlépe online na serial deset důvodů proč tě nenávidím,na tu novější verzi,né tu z roku 1999. Děkuji moc za odpověd.

Nejlepší odpověď
annas

Seriál byl natočený 2009

Film Deset důvodů, proč tě nenávidím (2009) online ke shlédnutí zdarma Nevím proč, ale objeví se celá stránka. Je to první odkaz.

Že to má být seriál, je uvedené hned v první větě: Seriál byl natočen podle námětu stejnojmenného filmu z roku 1999.

http://www.filmy-ke-shlednuti.net/deset-duvodu-proc-te-nenavidim-2009/