Avatar uživatele
Oprah

Deratizace

Koupila jsem dum,a zjistila ze je zablesena cela puda,cca 300 m2.Nevite jestli exisuje,uciny pripravek na deratizaci na blechy abych si pudu mohla vystrikat sama?Deratizatori jsou drahy.Pripadne nejake webove stranky kde bych nejaky pripravek nasla.Dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5103 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

V drogerii těch přípravků na hubení blech najdete několik. Třeba Biolit, existuje několik druhů podle druhu hmyzu. Obávám se ale, že ani to nebude laciná záležitost. Přípravky jsou drahé a na celou půdu s jedním balení nevystačíte, aby to nakonec od deratizéra nebylo lacinější.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vecernice

Já bych vám taky poradila toho deratizátora,pro­tože ty spreje vás přijdou zřejmě dráž.Hlavně jde o to,že tam asi nebudou jen ty blechy a deratizátor je schopen vás té havěti zbavit na jednou,třeba tzv plynováním a pod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Markéta12345

Určitě zvažte toho deratizátora, jelikož ten Vám s tím pomůže a zbaví Vás toho napořád. Já jsem měla problémy se šváby a tak jsem hledala nějakou vhodnou internetovou stránku. Našla jsem jich hodně ale nakonec jsem se rozhodla pro www.dddsluzby.cz a můžu Vám ji jenom doporučit! Šváby se u nás ani neukázali a stalo to skoro stejně jako při koupi nějakého přípravku na deratizaci škůdců.

před 4353 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elektrikář

Půdu vylidit, vymést prach a pozvat deratizaci. Na 3OO m nestačí žádný sprej.Druhá možnost, koupit přípravek naředit a mlhovkou za dodržení návodu vystříkat. Pozor je to jed deratizátoří mají ochraný oblek, filtr na dýchání. Rukavice aby se to nedostalo na kůži. Může tam mít klšťáka holubího a další neřády. Nelepší je Firma mají zkušenosti co použít

před 5042 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek