Rejkjavik

Deník malého poseroutky

Dobré odpoledne, mám v plánu si jít zítra koupit Deník malého poseroutky.Četl to z vás někdo? Jestli ano, je to dobrá knížka?Budu vám moc vděčný za vaše názory

Nejlepší odpověď
annas

Knížku jsem nečetla, ale na netu je celkem dobré hodnocení. Některá z nich

je to dobra kniha uz jsem precetla vsechny dily … Naprosto s tebou souhlasím Andreo!!!!!!! … Poseroutka je hezkej ale vic me berou knihy JW nebo CC jejich spousta atd.

http://www.vpo­hodedoskoly.es­tranky.cz/clan­ky/referaty/ces­ky-jazyk/denik-maleho-poseroutky--zapisky-grega-heffleyho--diary-of-wimpy-kid-.html

Obsahy a další hodnocení najdete v Google, vyberte si, co vás zajímá.

https://www.go­ogle.cz/search?q=Den%C3%­ADk+mal%C3%A9h­o+poseroutky&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a#client=firefox-a&hs=5pD&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&q=den%C3%­ADk+mal%C3%A9h­o+poseroutky+ob­sah&revid=39739456­0&sa=X&psj=1&e­i=AtPJUcqNNoz­CswamqoGIBA&ved=0CJQB­ENUCKAA&bav=on­.2,or.r_qf.&bvm=bv­.48293060,d.Ym­s&fp=6c9caa33a1e85a2d&­biw=992&bih=657

Další odpovědi
Melkor

Je to zábavná knížka.