Den světové kuchyně v restauraci-chodíte?

Různé druhy světových kuchyň, chodíte na ně?
My jsme posledně s kámošem šli okolo restaurace a za oknem seděl pár, dával si nějakou čínu či co to bylo.
Tak jsme zašli vedle do samky, koupili si jednu housku a postavili se před to okno a dívali se jak tomu páru šmakuje.
Tvářili se nějak divně, myslíte že jim chutnalo?

Odpovědi
Matthew

Já myslím, že jo, jinak by si to jídlo neobjednávali :D Myslím, že ti lidi v restauraci nebyli ani tak na větvi z vašich housek, ale naopak vy jste uslintávali nad jejich mezinárodní večeří :D