Paulovič

Den D na ČT 1

Dobrý den,

ten z Vás kdo se dívá na Den D na České televizi si určitě všim nevraživosti nebo určitého stupně iritace mezi Tomiem, Danou Bérovou a Michalem Rostockem.

Co si o tom myslíte?

Děkuji Roman

Odpovědi
Honzucha

Osobně jsem si toho všimnul taky. Kdo ví, možná to je jen nevinné dráždění.

dědapetr

To vše je jen pro média a diváky jinak jsou přátelé Tomino to psal na četu.Protože i když jsem je vyděl v Brně v jedné kavárně tak se bavili velice přátelsky mezi sebou.