Putin

Demonstrace. To už si lidé neváží toho, co mají?

Souhlasíte s tímto děním? Snad chápete na co narážím; proč dělat až takový „bordel“ jen kvůli pár neškodným slovům (ano, v tomto to trochu přepískl, ale ne až tak moc)? Stejně většina demonstrujících ani neví, co tím provádí!

Nejlepší odpověď
gecco

Jiné.

Co máš na mysli? – „Souhlasíte s tímto děním?“?
😉
Pokud se ptáš, zda souhlasím s protesty proti prezidentovi – ano, souhlasím.
Lze – beze strachu z perzekucí, dát najevo i tak vysoce postavenému politikovi, co si o jeho chování*) člověk myslí…
___
*) pokud jde o člověka Miloše Zemana, je mi u zadní části – co kde provádí; pokud ale o prezidenta ČR, pak mohu mít názor na jeho chování a smím jej i projevit
___
…„Stejně většina demonstrujících ani neví, co tím provádí“…
Odpovídám „Jiné“ – protože já zase nevím, na co se ptáš.
😉

Další odpovědi
orwell

Ne, nesouhlasím!

Jirkajirka má naprostou pravdu. Mně bylo v 68. o rok víc a mohu to jenom potvrdit. Mladý člověk je velice snadno manipulovatelný a tím pádem zneužitelný pro cokoliv, když se mu to umí vhodně podat. Je to naivita hraničící až z blbostí. Stačí se podívat od jakého věku a jakým způsobem „vychovávají“ muslimové své děti – nástupce. Ne nadarmo se říká: Ohýbej mě mamko, dokud jsem já Janko. Až já budu Jano, neohneš mě mámo.
Ten rachot s pár vulgárními slovy prezidenta hraničící bezmála s revolucí má snad jasný účel a neprohlédne ho pouze člověk s dost nízkou inteligencí. Takže jedna dobře míněná rada pro mládež: Méně srdíčka a více používat rozum by to chtělo.

jirkajirka

Ne, nesouhlasím!

Doplňuji:
Důvod? Dobře si pamatuji rok 1968 kdy mě bylo 17 roku. Jak někteří dospěli lidé šikovně s námi uměli manipulovat tak abychom dělali kravál a oni pak z toho v pozdější době měli výhody a my problémy. Ať si třeba studenti z roku 1989 vzpomenou jak jejich idealy skončily. Kde jsou bezplatné studie? Studenské jízdné atd…

Hanzelka

Ne, nesouhlasím!

Doplňuji:
Lidé si opravdu už neumí vytvořit vlastní názor, každá „demonstrace“ není k něčemu dobrá!

rigormortis

Jiné.

Bagatelizujete Putine…ovšem o tom psát nechci.
Jde o to, že pokud si pouze nadpoloviční většina zvolí svého mluvčího, vždy se najde dostatečně velká a neignorovatelná skupina, co s ním nebude souhlasit (jak s projevem tak s názory).
Nevím jakým způsobem jste legitimní Putine k tomu, aby jste mluvil za ostatní ve věcech čeho si váží a čeho ne, ale určitě není na nás, aby jste vynášely soudy (čehož jste se touto otázkou dopustil).

Gamer4

Ne, nesouhlasím!

lota

Ano, souhlasím.

Lidé by měli veřejně projevovat svůj postoj, ne tiše sedět doma a nechat si líbit vše, co si náš pan prezident zamane. Bohužel, já si při takovém chování, názorech a vyjadřování prezidenta opravdu nevážím.

rigormortis

Hanzelko: jako pře 25 lety?