Avatar uživatele
Putin

Demonstrace. To už si lidé neváží toho, co mají?

Souhlasíte s tímto děním? Snad chápete na co narážím; proč dělat až takový „bordel“ jen kvůli pár neškodným slovům (ano, v tomto to trochu přepískl, ale ne až tak moc)? Stejně většina demonstrujících ani neví, co tím provádí!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3441 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Jiné.

Co máš na mysli? – „Souhlasíte s tímto děním?“?
😉
Pokud se ptáš, zda souhlasím s protesty proti prezidentovi – ano, souhlasím.
Lze – beze strachu z perzekucí, dát najevo i tak vysoce postavenému politikovi, co si o jeho chování*) člověk myslí…
___
*) pokud jde o člověka Miloše Zemana, je mi u zadní části – co kde provádí; pokud ale o prezidenta ČR, pak mohu mít názor na jeho chování a smím jej i projevit
___
…„Stejně většina demonstrujících ani neví, co tím provádí“…
Odpovídám „Jiné“ – protože já zase nevím, na co se ptáš.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Ne, nesouhlasím!

Jirkajirka má naprostou pravdu. Mně bylo v 68. o rok víc a mohu to jenom potvrdit. Mladý člověk je velice snadno manipulovatelný a tím pádem zneužitelný pro cokoliv, když se mu to umí vhodně podat. Je to naivita hraničící až z blbostí. Stačí se podívat od jakého věku a jakým způsobem „vychovávají“ muslimové své děti – nástupce. Ne nadarmo se říká: Ohýbej mě mamko, dokud jsem já Janko. Až já budu Jano, neohneš mě mámo.
Ten rachot s pár vulgárními slovy prezidenta hraničící bezmála s revolucí má snad jasný účel a neprohlédne ho pouze člověk s dost nízkou inteligencí. Takže jedna dobře míněná rada pro mládež: Méně srdíčka a více používat rozum by to chtělo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirkajirka

Ne, nesouhlasím!

Doplňuji:
Důvod? Dobře si pamatuji rok 1968 kdy mě bylo 17 roku. Jak někteří dospěli lidé šikovně s námi uměli manipulovat tak abychom dělali kravál a oni pak z toho v pozdější době měli výhody a my problémy. Ať si třeba studenti z roku 1989 vzpomenou jak jejich idealy skončily. Kde jsou bezplatné studie? Studenské jízdné atd…

Upravil/a: jirkajirka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hanzelka

Ne, nesouhlasím!

Doplňuji:
Lidé si opravdu už neumí vytvořit vlastní názor, každá „demonstrace“ není k něčemu dobrá!

Upravil/a: Hanzelka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

Jiné.

Bagatelizujete Putine…ovšem o tom psát nechci.
Jde o to, že pokud si pouze nadpoloviční většina zvolí svého mluvčího, vždy se najde dostatečně velká a neignorovatelná skupina, co s ním nebude souhlasit (jak s projevem tak s názory).
Nevím jakým způsobem jste legitimní Putine k tomu, aby jste mluvil za ostatní ve věcech čeho si váží a čeho ne, ale určitě není na nás, aby jste vynášely soudy (čehož jste se touto otázkou dopustil).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gamer4

Ne, nesouhlasím!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ano, souhlasím.

Lidé by měli veřejně projevovat svůj postoj, ne tiše sedět doma a nechat si líbit vše, co si náš pan prezident zamane. Bohužel, já si při takovém chování, názorech a vyjadřování prezidenta opravdu nevážím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rigormortis

Hanzelko: jako pře 25 lety?

před 3441 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek