annas

Demonstrace pyžamem? Dobrovolníci sloužící jako pyžamová policie posílají provinilce domů se převléknout…

V časopise jsem četla, že irské teenagerky nosí pyžamové kalhoty celý den, londýnské matky v nich vozí děti do školy i ze školy a některé supermarkety už musely vyvěsit tabuli Zákaz pyžam v našem obchodě.

Co si o tomto oblečení myslíte? Budou následovníci?

Odpovědi
hanulka11

nechápu proč demonstrují pyžamem…neslyšela jsem o tom… nějak mi to uniká

hm to je ale blbé já nosím noční košili…hihihihi

led

Neviem, prečo sa divíte praktickej móde – vždy pripravené 🙂

V nedávnej minulosti som videla tepláky v divadle a všetci sa tvárili, že je fantasticky oblečená 🙂 (nebolo to u nás, ale v NSR)

ReHu

Dokážu si to představit.
Je to pohodlné a když „jen“ vezu dítko do nebo ze školy, proč se převlékat 🙂. Vždyť jsme skryty v autě 🙂.
Ale do obchodu bych v tom asi nešla.
Není to totéž, ale v létě se skoro nepřezouvám. Mám pohodlné pantofle a pokud mám jeansy nebo kraťasy, v klidu v nich prochodím den doma, venku i v práci. Pouze k sukni si obouvám vhodnější 🙂.

Neonka

Pyžamová móda hýbe světem, následovníci jistě budou, každý bude chtít být in.
Aspoň si v tomto módním výstřelku můžete kdykoliv kdekoliv schrupnout, nebude to vůbec vypadat divně . 🙂

anonym

Je pravdou Annas,ze tady pyzama jsou IN.Kabatky ci kalhoty na prvni pohled k nerozeznani od domaciho uboru.Je to jako s temi holinkama.