Avatar uživatele
annas

Demonstrace pyžamem? Dobrovolníci sloužící jako pyžamová policie posílají provinilce domů se převléknout…

V časopise jsem četla, že irské teenagerky nosí pyžamové kalhoty celý den, londýnské matky v nich vozí děti do školy i ze školy a některé supermarkety už musely vyvěsit tabuli Zákaz pyžam v našem obchodě.

Co si o tomto oblečení myslíte? Budou následovníci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, panenka, anonym, kapka, Neonka, independent před 4829 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

nechápu proč demonstrují pyžamem…neslyšela jsem o tom… nějak mi to uniká

hm to je ale blbé já nosím noční košili…hihihihi

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Neviem, prečo sa divíte praktickej móde – vždy pripravené 🙂

V nedávnej minulosti som videla tepláky v divadle a všetci sa tvárili, že je fantasticky oblečená 🙂 (nebolo to u nás, ale v NSR)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Dokážu si to představit.
Je to pohodlné a když „jen“ vezu dítko do nebo ze školy, proč se převlékat 🙂. Vždyť jsme skryty v autě 🙂.
Ale do obchodu bych v tom asi nešla.
Není to totéž, ale v létě se skoro nepřezouvám. Mám pohodlné pantofle a pokud mám jeansy nebo kraťasy, v klidu v nich prochodím den doma, venku i v práci. Pouze k sukni si obouvám vhodnější 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neonka

Pyžamová móda hýbe světem, následovníci jistě budou, každý bude chtít být in.
Aspoň si v tomto módním výstřelku můžete kdykoliv kdekoliv schrupnout, nebude to vůbec vypadat divně . 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je pravdou Annas,ze tady pyzama jsou IN.Kabatky ci kalhoty na prvni pohled k nerozeznani od domaciho uboru.Je to jako s temi holinkama.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek