skippi

Děložní čípek

Dobry den,jen bych se chtela zeptat jak velke procento ci uspesnost je u 3 stupne po odstraneni celeho cipku na vyleceni?

Odpovědi
MARTI-V

Tohle je dost těžké zodpovědět,chápu vaši obavu,věřte mi,prošla jsem si tím..
Nicméně vše by vám měl vysvětlit váš ošetřující lékař,protože váš nález z hystologie po operaci určí přesnou léčbu a postup,nebojte se ho zeptat,já jsem to také po operaci urgovala,aby mi bylo vše přesně vysvětleno a bylo a nezapomeňte nyní na časté cytologie v následujícím roce po operaci,potom každý půl rok.
Přeju vám pevné nervy,hodně sil a hlavně ZDRAVÍ!!!
P.S.: Jsem rok a půl po operaci a prý zdravá,přeju to samé i vám!!:-)

eva1

odpoved neni tak jednoznacna,zalezi na vysledku z hystologie.Ja mela vysledky spatne,podstoupila jsem lecbu chemoterapii.+lecba nezabrala tak absolvuju 2 kolo ktere snad uz bude uspesnejsi.pevne nervy a hodne stesti.