dagry

Delon nebo Belmondo?

Tak dámy, který z těchto dvou fešáků má u vás zelenou? (kromě manžela samozřejmě)
U mě je to jasná volba – Belmondo. Delon byl a je velký fešák, ale já jsem na tu pomačkanou krásu.

Nejlepší odpověď
aramah

Dagry fakt ani jeden.

Další odpovědi
BEAES

Spíše Delon a docela mě teď překvapil T. Cruise- tak to je fakt borec, na ty roky!

anonym

Delon,ach jo to bych si klidně přála být starší abych měla šanci ho potkat když byl mladý

iceT

Me se libi oba.Zrovna tento tyden vysel Delonuv Cerny tulipan.

led

Nóó, ako opatrovateľská služba… ale musia si pravidelne meniť plienky a pri jedle… 🙂

verka

Mladý Delon byl krásný chlap, ale krása není všechno, mužnější byl Belmondo, zkusila bych oba, pak bych se rozhodla.

iceT

Nebo alespon byl,kdyz jsm ho videla naposled.

led

mala som možnosť ich vidieť, keď ich nesnímali kamery a neboli tam novinári. Boli to normálni starí ľudia aj s únavou v očiach.

iceT

Mimochodem-Delonuv potomek je taky dost fesak.

ten který je

A já se vám milé dámy nelíbím?Pohledte na mou tvář na avataru – ani jedna vráska a ani náznak špatné nálady.:-D

led

máte síce tvár bez vrások, ale tie oči…