Lukyno05

Dell Inspiron 5520 na poradny zahrani nejaky super hry

Cau tak sem projizdel internet protoze si budu kupovat novej notebook a narazil sem na tenhle http://www.al­za.cz/dell-inspiron-5520-stribrny-d362971.htm potebuju ho na hry.Tak se ptam rozjedu na tomhle notebooku assassins creed 3,skyrima,call of duty mw3 ?? predem dik zaa odpoved

Odpovědi
Bedy

Podívej se, notebook není úplně nejlepší nápad na hraní. Ono notebook budeš těžko nějak upgradovat, to je první věc. Druhá věc je, že notebook není tak výkonný jako stolní počítač. A třetí věc je snadné přehřátí.

No na tomhle ty hry taknějak rozjedeš ale budeš se muset uskromnit na detailech.
Za tuhle cenu si koupíš pěknej herní stolní počítač.