jamescolion

Dell Inspiron 5520 je dobrej na hry ??

chci se zeptat rozjedu na tyhle masine nejakou novou hru ??

Odpovědi
anonym

Záleží na výbavě. Pokud bys chtěl tenhle: http://www.al­za.cz/dell-inspiron-5520-stribrny-d362971.htm, tak na tom rozjedeš v poho i nové hry. Záleží také, jakou má ta určitá hra šikovně udělanou optimalizaci, protože např. nový Assasins Creed 3 bys mohl i na tomhle na vysoké detaily.
Doplňuji:
Rozhodně neplatí, že drahý notebook = nový hry. I na mašinách za 12000 si slušně zahraješ, ikdyž ne na ultra detaily. Nejvíce mě baví lidi, co si koupí Vaio za 30 tis. a dělají v tom daně. :)

huxa

mám podobný ntb, CoD 4, 6 bez problému, sedmičku jsem ale nerozjel…

notebooky nejsou na hry, jestli chceš hrát, kup si stolní pc