Délka samotížného vytápění horkým vzduchem z krbové vložky.

Jaká je max. délka pro samotížné vytápění horkým vzduchem z krbové vložky, rozvod by byl izolovanou hadicí průměru 150mm.? Díky

Nejlepší odpověď
mosoj

Dcera takto přitápí tři pokoje v patře, ale délka není omezující . Fungovat to bude i výš. Rozhodující je k jakému ochlazení teplého vzduchu cestou dojde aby to mělo na konci ještě význam. Jinak potom pomohou ventilátory, ale to již samozřejmě není samotíž.