SportWoman

Dělíte se rádi o své jídlo?

Myslím jako když vám někdo řekne ať mu dáte něco ochutnat tak jestli dáte s radostí nebo si říkat že máte méně. Nebo jestli když vám něco chutná jestli nabízíte ochutnat.
Doplňuji:
Bylo to myšleno když jíte třeba sušenku a kamarád nebo někdo jinej koho znáte a on vám řekne at mu dáte ochutnat nebo at mu dáte taky.
né jako že v restauraci přijde nějakej bezďák k vašemu stolu a žebrá jídlo.

Nejlepší odpověď
briketka10

ne nevadí, at si taky daj +proč

nevadí mi nic, když mi přijde
návštěva snažím se jí dát vše
co doma mám k vínu ukrojím
sýry, z listovýho těsta upeču
slaný tyčky to je rychlovka atd.
ochutnat jsem dala každýmu,
kdo si kdy řekl i líznout zmrzky :))
Doplňuji:
bezdomovci pokud by na mě
civěl, jak se někde láduju, tak
mu dám radši peníze na jídlo,
ať si dá taky do nosu nejsem
nelida..taky můžu skončit, jako
žebrák :(

Další odpovědi
petra15

Ano vadí mi to, jídlo je prostě moje + proč

To jsem jeste nikdy nezazila, ze by po mne nekdo pozadoval „jídlo“, nevím, jak je to mysleno (v restauraci?), klidne mu ho daruji a koupím si nové, nebo v cukrárne u dortu? Kdyz bude slehackový, tak mu ho treba plácnout do obliceje?--- At si dá, né?

Sůwa

ne nevadí, at si taky daj +proč

Jo, ráda se rozdělím, měla bych se nad sebou zamyslet. Právě jsem si naložila špekáčky v pikantní omáčce – nemáte někdo chuť? 🙂

Drap

ne nevadí, at si taky daj +proč

Ale somrákovi v restauraci bych nedal a ani do takových zařízení nechodím

Tizh19

ne nevadí, at si taky daj +proč

Jak kdy – pokud je to něco úžasného, jako tortilla nebo obilné polštářky toffee, tak sice ze slušnosti ostatním nabídnu, ale šťastná teda nejsem 😁
Pokud je to něco, co ale nepatří mezi má nejoblíbenější jídla, jako čokoláda nebo jakékoliv jiné jídlo, nabídnu ostatním ráda. Většinou ale ta druhá varianta, nabízím ostatním jídlo s radostí 🙂

zjentek

Ano vadí mi to, jídlo je prostě moje + proč

co je mí je mí :o

Poklička

ne nevadí, at si taky daj +proč

lota

ne nevadí, at si taky daj +proč

Nevadí mi to spíš naopak. Když je něco moc dobrého, mám z toho radost a jsem ráda, že ji můžu s někým sdílet. Než vysvětlovat, jak moc je to dobré, prostě dám ochutnat. Nemluvě o tom, když uvařím, to kdybych měla jíst sama, to mi to snad ani nechutná.

Lorgins

ne nevadí, at si taky daj +proč

marci1

ne nevadí, at si taky daj +proč

Doplňuji:
Kamarádům a známým určitě, proč ne. 🙂

bolak

Ano vadí mi to, jídlo je prostě moje + proč

tak tak, moje je moje (moje slova:-)

briketka10: a kdybys jedla zmrzku, a přišel by k tobě bezďák a zeptal se jestli si může líznout, nechala bys ho?

meteoman222

ne nevadí, at si taky daj +proč

petra15

SportWoman
áááno, ted po doplnení je tomu uz rozumet…tak ochutnat ano(pul susenky),ale krmit ne…:-)

petra15

Drap
somráci do restaurací nesmejí, – tak jedine v hospode nebo v bufiku…:-)

briketka10

petro15

máš pravdu pamatuju si je střední
do Koruny jich chodilo a dopíjeli
pivo a nebyl na ně hezký pohled,
ale byla taková doba dojídali jídlo
z talířů nakousnutý párky s chlebem..
na nádraží se to jima taky hemžilo
žebrali peníze v uličkách nikdo je,
ale nevyháněl..

petra15

„jich chodilo a dopíjeli“…to vubec neznám, opravdu? Byla taková doba? To ale znamená, ze ted uz né…nebo? Casy se lepsí…:-)

briketka10

petro15

já jsem o trošku starší než ty
už něco pamatuju :)
teď jen žebraj u nádraží na pivo
a pochtívaj cigarety, ale ti, kteří
prodávají č.Prostor, tak ten občas
koupím nikdy bych nestála venku
a nenabízela za každýho počasí za
50,–Kč něco ke čtení, navíc kolem
prochází tolik lidí bez povšimnutí :(

zjentek

sůwa, špekáček bych ti nabídl taky, ale do pikantní omáčky už by sis ho musela strčit sama :o

Sůwa

Špekáček se nakrájí na čtvrtkolečka…

petra15

🙂

petra15

Suwa
Fuj, spekácky…nemás z nich 140kg?

Sůwa

Nevíš co je dobrý, tohle je ňamka. Nejsou špekáčky jako špekáčky…

petra15

aha, tak jeden k veceri? s cerstvým chlebem?