Deli ma zlatou barvu hvězdičky!

Naše milá ze srdce ti gratuluji ke zlatu!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Moc ti Deli blahopřeji, včera jsem se dívala, ale dneska to prošvihla.

Další odpovědi
Andělé

Též se přidávám ke gratulaci. Gratuluji ke zlatu.
Doplňuji:
Ad Dr.Axl,děkuje­me,budeme se stále snažit..:-)

Drap

Připojuji se ke gratulacím a přeji mnoho dalších úspěchů

anonym

Nechť žije naše Deli, jíž se podařilo završit novoroční proces zdejší feminizace.
Skalní nestorka si pohlídala dlouhodobou favoritku, naposled i Andělé; dámy, nějak nám tu začínáte kralovat, doufejmež, že vaše vláda bude osvícená.

WeeBear

A krásné zlato je v kapse..! 🙂 Přidávám se ke gratulacím také! 🙂

anonym

Deli,ta holka zlatá je už zlatá? 🙂. I já se přidávám ke spoustě gratulantů! Mnoho palcových otázek i odpovědí!

terry

také gratuluji a přeji ještě mnoho dalších spokojených tazatelů 🙂

hanny 2

Deli,VELKÁ GRATULACE!

Natee

Připojuji se ke gratulacím!
Sice už Tě lepší barvička nečeká, ale bodíky sbírej dál! =)

briketka10

No nééé to se musím podívat !!

móóóc GRATULUJI !!

tom004

Trošku se zpožděním,ale o raději blahopřeji k zaslouženému zla­tu.

led

Deli, blahoželám k zlatu.
PS.
konečne viem, prečo som dnes dostala strááášnú chuť na Deli (tyčinku)…

dědapetr

Blahopřeji ke zlaté.
Doplňuji:
A též gratulace Andělé ke stříbru.

MacChill

Taky blahopřeji a zas mi někdy napiš mail ;)

chudst

Jakoo… vy mne to vzdycky seberete a zalozite gratulovaci tema misto me ^^; Mate holt lepsi postreh :P

Delinko ma uzasna! Moc a moc vam gratuluju! Jste super clovicek, diky za to! A jakpak nakonec dopadl vyber fasady? Uz je to nekolik mesicu, co jsme to resili a neznam snad vysledek :)
Doplňuji:
Andělé: joj, vás bych si nevšimnul =ox Já měl za to, že jste byla stříbrná. Tak to taky gratuluju!!! :)

aramah

Deli moc GRATULUJI
Málem mi ta novinka unikla

casey

Take blahopreji Deli k nejvyssi pričce. Zlato jiste zaslouzene.

Jikra

Já bych se taky velice rád přidal ke zdejšímu osazenstvu a z celého srdce pogratuloval Deli k tomuto zlatému úspěchu.

MILAN1961

taktéž se připojuji ke gratulaci

johana 56

Gratuluji,doufám,že i ta vaše zlatá tu bude zářit ještě dlouho.

Deli

Tedy, děkuji Vám všem za úžasné gratulace! 🙂
Jak asi víte, měla jsem poslední dobou náročné období, a tak ty poslední bodíky přibývaly pomalu… ale ne proto, že by mě to na odpovědích už přestávalo bavit – sem se prostě vracím moc a moc ráda!

Ad chudst: Fasáda je stále šedá, respektive žádná… Šetříme, šetříme, ještě musíme došetřit, snad letos… Stále jsou o ní doma debaty, ale přiznám, že co jsem nechtěla, po tom teď toužím – a to je bílá (ne zářivě, ale taková ta slonová kost).
Ale ty dotazy doma, kdo a proč asi tohle pro mne udělal – když jsem různobarevné domečky ukázala manželovi – to byly snad první (a poslední) záblesky žárlivosti 🙂

annas

Deli, jako tradičně pozdě. Upřímně gratuluji.

Andělé

Chudst,moc děkuji,potěšil jste mě:-).
Dědopetře,také moc děkuji,ale vždyt Vy jste mi přál…:-) To mě potěšilo 2× 🙂 Děkuji moc:-)