Avatar uživatele
jahudka_vlm

Dělená strava – co si o ni myslíte? Zbarala Vám a kolik kg máte dole?

Doplňuji:
myšleno dle L.K. – kytičky, zvířátka…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, hanny 2 před 4807 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano zabírá. Stravu dělím na několik částí: Snídaně, svačina, svačina, oběd, svačina, svačina, večeře, něco na zub, něco na zahnání hladu a pak ještě něco na zub.
Většinou to dělím na to co sním teď a co potom.
Doplňuji:
Kytičky nejím, zvířátka můžu: kravička, selátko, kachnička.

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Neonka

Dělená strava mi pouze způsobila nechuť se takto stravovat.
Tímto způsobem jsem zkoušela zhubnout, ale pro mě je přijatelnější se více pohybovat, jíst na co mám chuť a nepřejídat se.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Dělenou stravu jsem nezkoušela ani nehodlám začínat,ale myslím že funguje.Především je to životní styl.Maminka mé kamarádky se takto stravuje už pár let,hlavně když potřebovala sundat pár kilo,ale nakonec u toho zůstala napořád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

U někoho to zabírá,ale mě to nevyhovuje,pořád jsem taková nějaká nedojezená.Raději 6–7×denně pidiporce nebo jíst všechno,nepřejídat se a naposled tak ve 14hodin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vlady3

Dělenou stravu používám již půl roku a to striktně.Zřejmě u mě funguje dobře,protože mám dole už 9 kilo.Je to sice boj hlavně pro moji manželku,ale po delší době si na to zvykla vymýšlet každý den jídlo,které je podle pravidel dělení stravy.S pozdra­vem Vlady

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek