jahudka_vlm

Dělená strava – co si o ni myslíte? Zbarala Vám a kolik kg máte dole?

Doplňuji:
myšleno dle L.K. – kytičky, zvířátka…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano zabírá. Stravu dělím na několik částí: Snídaně, svačina, svačina, oběd, svačina, svačina, večeře, něco na zub, něco na zahnání hladu a pak ještě něco na zub.
Většinou to dělím na to co sním teď a co potom.
Doplňuji:
Kytičky nejím, zvířátka můžu: kravička, selátko, kachnička.

Další odpovědi
Neonka

Dělená strava mi pouze způsobila nechuť se takto stravovat.
Tímto způsobem jsem zkoušela zhubnout, ale pro mě je přijatelnější se více pohybovat, jíst na co mám chuť a nepřejídat se.

iceT

Dělenou stravu jsem nezkoušela ani nehodlám začínat,ale myslím že funguje.Především je to životní styl.Maminka mé kamarádky se takto stravuje už pár let,hlavně když potřebovala sundat pár kilo,ale nakonec u toho zůstala napořád.

hanny 2

U někoho to zabírá,ale mě to nevyhovuje,pořád jsem taková nějaká nedojezená.Raději 6–7×denně pidiporce nebo jíst všechno,nepřejídat se a naposled tak ve 14hodin.

Vlady3

Dělenou stravu používám již půl roku a to striktně.Zřejmě u mě funguje dobře,protože mám dole už 9 kilo.Je to sice boj hlavně pro moji manželku,ale po delší době si na to zvykla vymýšlet každý den jídlo,které je podle pravidel dělení stravy.S pozdra­vem Vlady