Sarrow

Děláte to taky? (vyjádřování se hudbou)

Necháváte občas své pocity vyjádřit hudbou?

Vážně mě to občas pomáhalo, když jsem se nikomu nechtěl svěřovat, tak jsem si prostě pustil hudbu, která zněla přesně tak jak jsem se cítil.

Nejlepší odpověď
anonym

Jistě, když jsem ve stresu, šlo mi o život, naštaný, radost tak to jistili a stále jistí Queen.
Doplňuji:
Každy nebo aspoň většina lidí má svůj způsob, někdo hudbu, jiný knížky, další sport. Prostě jsme různí a tak na nabytí vnitřní rovnováhy používáme kde co. Někdo možná i hraje kuličky.

Další odpovědi
badisko

ano delal … problem je ale v tom …ze kazdy clovek reaguje rozdilne na hubu jako takovou …takze v dusledku je to blbost …ale jako priblizeni to postaci

zjentek

jistě-
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyby-jste-se-meli-predstavit-formou-jedne-hudebni-skladby-ktera-by-to-byla#discussion
..včera jsem viděl skupinku lidí, kteří se taky vyjadřovali- stáli pod mostem přes Opavu, drželi bojové psy a hlavou bouchali do zapnutých dvoumetrových repráků. Fakt to má vliv, jel jsem na kole okolo a cítil jsem se přesně tak, jak to znělo. A oni dokonce vypadali přesně tak, jak jsem se cítil :o

anonym

Spíš mne překvapí pokud to někdo nedělá. Asi proto je dnes tolik druhů hudby (poslechová, oddechová, náladová, taneční, vážná, „spartakiádní“, relaxační, motivační… dá se pokračovat ještě hezky dlouho).
Někdy mám pocit, že mi něco schází, pokud si nepustím CD. V poslední době přemýšlím nad tím, proč když si otevřu Odpovědi.cz, tak mne to automaticky táhne pustit si Dvořákovu Humoresku.

pusinka50

Dělávala jsem to půlku života. Když jsem ještě měla gramofon. Vytahala jsem si všechny LP, které vystihovaly mou náladu, sedla si na zem na koberec, nalila si vínko a trápila se ve svém problému, dokud to nepřešlo. Dnes už gramec nemám, tak LP desky jsou ve sklepě. Možná čekají na příležitost…

zjentek

badisco: na huby reaguju agresivně, zvlášť u ženskejch ..naopak tvář mě zase uklidňuje

anonym

badisko, jsi mne rozesmál „reaguje rozdilne na hubu jako takovou“, na hubu reaguje opravdu každý jinak. :D