HelpMine

Děláte to s ochranou?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Ano

Ano, oblečiem si pogumovaný plášť, gumové prezuvky, natiahnem gumové rukavice, vypnem poistky a tak opravujem elektriku. Áháá, zabudla som ešte mám plexi štít pred tvárou.
Myslíte, že je to dostatočná ochrana??

Další odpovědi
Drap

Ano

Při broušení zásadně používám brýle

dědapetr

Ano

Mám dva bodyguardy.

iceT

S ochrankou určitě…:-)

kropitko

iceT,,tak to já to dělám, jen s manželem, vy jste ale zvíře,,,

iceT

Tak co jiného na to odpovědět,vždyť to ani nejde.

iceT

Tak co jiného na to odpovědět,vždyť to ani nejde.

kropitko

DDDDDDDDDDD

kropitko

a jenom s ochrankou a nebo je tam ještě někdo? 😁

iceT

No jistě,přece můj chlap nezůstane ladem,tak občas vystřídá tu ochranku.....Ne teď si dělám srandu,jsme u toho jen dva,já a můj chlap.Ochranku nepotřebujeme.:-)

kropitko

Jeje, chlapa vlastního u toho,,,to jsem zklamaná, já myslela, třeba skladník, prodavač a tak,,,,:-)

iceT

Jo,ták,tak to ne,tolik lidí už zase neznám,a brát si domů cizího se je dneska o držku,takže raději vlastního,tam se ví co očekávat.:-)

ten který je

A co třeba ještě někdo ze zdejší komunity co?DDD

iceT

Tak pokud bude ochotný se někdo přidat.....jeden můj známý vždycky říká,že je to hezké,když se mají dva lidi rádi,někdy tři i čtyři…:-)

ten který je

No nevím,potom by se to tam začalo stejně hádat…:-D

iceT

To je taky pravda,hádky nemám ráda.