Zlatý

Děláte si ve vaně pohodičku? Pitíčko, dobroty, čtení, TV, ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jo jo , tato otázká má obrovský přínos pro zvyšování úrovně znalostí.
Je to spíš drb. Tak co to dělá v otázkách ?

Koukám jak jsem vyprovokoval všechny čestné uživatele. Jednou tady někdo napsal, že se každý znemožní sám. To se týká samozřejmě všech, sebe z toho nevylučuji.
Ale když někdo takovouto "otázku" označí jako užitečnou má to velkou vypovídající hodnotu! S tím nic nenaděláte.

Další odpovědi:

Bronzový

Pohodička-teplá voda,hudba,pití,občas si dám i "dvacet",ale stalo se mi že po probuzení jsem měl na těle přetištěny noviny které jsem četl.Teplá voda a tiskařské barvy nejdou k sobě.Mohl jsem dělat reklamu jednomu bulvárnímu plátku.Ještě že to šlo umýt.:-)

Zlatý

Ano a velmi ráda, většinou si na rohu vany zapálím svíčku a čtu si nějaký časopis pro ženy. Pití si k vaně nosím vyjímečně. Také ráda ve vaně poslouchám rádio.

Bronzový

Ne.To většinou dělám až vylezu z vany :o)

Bronzový

Pohodičku ano, ale bez pití, dobrot a čtení :-)
Mě stačí jen plná vana vody a voňavé relaxační koupelové pěny a jsem moc a moc spokojená, prostě úžasný relax.

Zlatý

Dělal bych si, kdyby v téhle lokalitě nebyla voda pověstně drahá. Takže jednou za uherskej rok ... taky u toho nic mít nemusím, stačí olej, pěna a maximálně muzika...

Zlatý

Ano dělám na vaně mám položenou vždy kávu,vodu a poslouchám své oblíbené rádio s písničkami.

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Kropítko , to jste smázla vy, nebo nějaký bůh na druhou ?

Zlatý

mosoj

Já bych si toho ani nevšiml, ale ta odpověď mně zmizela přímo před očima.

Zlatý

kropitko

Nějaký bůh. Administrátor to nebyl. Byl to někdo z klubu rebelů, někoho se dotklo, že jsem otázku označila jako názor. Myslím, že je lepší napsat, že je to názor, než otázku smazat.

Zlatý

annas

Kropítko, před dvěma dny rovněž někdo smazal otázky, zda se někomu podařilo získat za 3 hodiny 600 bodů (nevím přesné znění, jen jsem otázku zahlédla). Další byla smazaná anketa, zda jde Miroslavovi o body - odpověděla jsem jako jediná ANO, protože jsem si všimila (stejně jako tazatel), že Miroslavovi přibyly body - dnes jsou to asi 3000.

Neměří se všem stejně.

Zlatý

quentos

a nemáte to fuk, dyť už je zlatej...

Zlatý

kropitko

Quentosi máte pravdu, no prostě mu někdo dobodoval odpovědi. Až s tím dotyčný/á skončí, tak už nebude mít co bodovat. Je to jen přehled za 30 dní, tak co. Já bych to taky nehrotila. Teda, ale muselo to zabrat spoustu času a úsilí. Klobouk dolů, to se musí nechat. Tady je asi někdo hodně zamilovaný.

Zlatý

mosoj

Dnes má miroslavst počet bodů za posledních 30dní 6291. Nepamatujete si někdo kolik měl včera. Balo to 5 xxx ale nevím kolik.

Zlatý

kropitko

Ale měří,měří, ale záleží na tom, kdo to měří. Věřím, že ani tam to nesmazal admin..

Zlatý

mosoj

A jak se to udělá aby se ta otázka smazala ?

Zlatý

mosoj

Opravuji odpověď .

Zlatý

annas

Mosoji, když jste stříbrný, můžete kliknout u odpovědi na nepatrný nápis - Nahlásit závadnou odpověď. Hotovo.

Zlatý

annas

Hned vedle bodování.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.