Děláte si svojí směs na topinky?

Mám na mysli třeba dábelské tousty své vlastní domácí výroby?
Máte i svůj extra recept?
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
beer

Topinky jím jen tak, počesnekované a často je také potřu houbovou smaženicí.

Jiný způsob dělám občas – vykrojím střídku, kůrku na pánvi vyplním rozšlehanými vejci s cibulí a přikryji střídkou. Po chvíli otočím, usmažím střídku a na talíři ji počesnekuji. Obrátím, stranu s vejci potřu hořčicí, posypu strouhaným sýrem..jindy zelenina, feferon atd.

Jindy dávám na topinky tatarský biftek.

Směs na topinky nedělám do zásoby žádnou, mám rád změnu.

Další odpovědi
johana 56

Pomeleme :
1 kg rajčat
3 velké cibule
3 velké papriky (červená nebo zelená)
1 palička česneku
4 feferonky
úspěšní houbaři mohou přidat dvě hrsti čerstvé lesní úrody,směs je nejlepší

Přidáme :
1 polévkovou lžíci cukru,soli
1/2 balíčku mletého pepře
1/2 dcl octa
1 dcl oleje

Vše smícháme a pečeme při 180°C cca 1 hodinu.

quentos

Ani ne, ke štěstí mi na ně stačí hora česneku a někdy plátek sýra.

mosoj

Na topinky patří česnek a trocha soli.

štamgast

Na topniky nejčastěji dávám rybí pomazánku. Mňam.

anonym

Buď topinky potřu jenom s česnekem a když mám chuť na tatarák, tak vlastní výroby.

Mirdas

Dle chuti. Nemám oblíbený recept a tak jej obměnuji. Vždy je ovšem trochu pálivější a samozřejmě dostatek česneku.

anonym

moje Neapolská toastová: rozemletý kvalitní gothaj, nasekané kyselé okurky, feferonky, červ.steril.kapie, cibule na jemno, česnek, kečup. chuť navinulá, slaná, jemně pikantní. jinak super je topinka pomazaná taveným sýrem.