Děláte si na konci roku rekapitulaci, srovnáváte jaký ten rok byl?

máte stejný pocit jako já že tento rok byl celkově divný,nevydařený a to ještě neskončil?nejdřív dlouhá zima,pak ekonomická krize,léto skoro žádné a je zase zima,do toho pořád nějaké nemoci,já hlavně páteř a záda,mám pocit že i lidi kolem mně jsou víc podráždění a víc nevrlí,co myslíte bude to v příštím roce lepší nebo díky tomu jak se všechno zdražuje bude ještě hůř?

Nejlepší odpověď
annas

V případě,že budete stále takhle negativně naladěna,tak skutečně ve vašem soukromém životě bude ještě hůř. Vy jste se prostě těm negativním záležitostem naprosto propadla.
Neříkám,že by se mi tento rok dařilo nějak dobře,ale na všem špatném je vždy něco dobrého. Jen v tu danou chvíli si nejsme schopni uvědomit co to je,to až časem. Přeji vám,ať vás vše co vás trápí opustí co nejdříve a ať se vám daří lépe.

Další odpovědi
kropitko

Ano správně bigbít,vzhůru k novým zítřkům,,,,jsem pro,člověk by se neměl prohrabávat minulostí,ne vždy je to příjemné a skutečně to s psychikou dokáže někdy pěkně zamávat…Já kdybych někdy rekapitulovala,tak bych vzteky a bezmocí brečela.

bigbít

Myslím, že se tím raději ani nechci zabývat, hledím kupředu a snažím se o lepší zítřek(alespoň pro mě), protože já jsem dřív rekapitulovala doonce každý prožitý den a všimla jsem si, že jsem díky tomu začínala být čím dál víc pesimističtější, protože jsem nacházela denně příliš chyb…takhle, když se snažím si vylepšit budoucnost místo, abych koukala zpět na to, co se nedá vrátit…věřte mi, je lepší se příliš neohlížet

ten který je

Já na konci roku moc nebilancuji,ale vždy mám takový divný pocit že rok uplynul jak voda a člověk je zas o rok starší.Často si kladu otázku co se další rok zase přihodí a vůbec závěr roku nemám moc rád.Jsem takový pesimista.Jinak si myslím že lepší už nebude nic ba naopak.Chci ještě říct že ale někteří lidé jsou na tom stokrát hůř a jsou odhodláni se s nepřízní osudu poprat.Vám přeji at už nemáte žádné bolesti a at se daří.

hanulka11

Já si myslím,že roky letí a prostě jednou jsme dole jednou nahoře, snažím se prožít každý den dobře abych večer mohla říct-jo zvládla jsem to a negativní věci třídím pryč. Všimněte si ,že když se budete usmívat budou i lidi okolo vás vstřícnější a příjemnější a to bohužel mnozí nevidí. Zdražování -na tom my nic nepředěláme . Zdraví -tak o to se můžeme sami zasloužit,že nám bude sloužit. Žijte v optimismu a budete mít krásně prožité roky.