ponovotny

Jak správně přeložit větu z němčiny, kterou řekl prezident při nedělních Hovorech z Lán?

položil jsem otázku zdali někdo přeloží německou frázi kterou řekl prezident při nedělních Hovorech z Lán.
Můžete mi vysvětlit z jakého důvodu mi to někdo maže?
Moje otázka neodporuje ani kodexu ani podmínkám a tak netuším co to tu zkoušíte.
fráze je na 2,58 u odkazu http://www.you­tube.com/watch?v=dXqnvjs­WfKM
Doplňuji:
Agneta – díky. Jak je to ale přesně přeložené

Nejlepší odpověď
Agneta

Slyšela jsem : " Wie sich es der kleine Moritz vorstellt" a pak to i sám přeložil, tak co chceš ještě vědět…D
Doplňuji:
Překklad : „Jak si to malý Moritz představuje“

Další odpovědi
Lamalam

Nevím co president řekl, ale asi to odporuje zdejšímu kodexu, že by nějaká sposťárna?

ivzez

Už jsem odpověděla na první (smazanou) otázku.

Větu nelze vytrhnout z kontextu, je nutné
ji vnímat společně s položenou otázkou.

Větou, kterou Agneta přesně napsala i přeložila,
chtěl podle mne prezident moderátovi říct, že si
to představuje (moderátor) „jako Hurvínek válku“ …

ponovotny

i vám díky

Agneta

děkuji:D